SUGO

= Supervize + Gestalt + Originalita

Kdy:

Průběžně..

Pro koho:

Vítáni jsou všichni absolventi našeho postgraduálního výcviku. Chceme jim nabídnout prostor, kde se mohou nadále potkávat, sdílet svoje profesní zkušenosti, využít podporu supervizora i malé skupiny.

Pojetí:

SUGO je omáčka z rajských jablek, která tvoří základ italských pokrmů, pizzy zejména. Bez ní se italská kuchyně neobejde… Také my se v gestalt terapii neobejdeme bez mixu různých vjemů, pocitů a nápadů, z nichž nakonec vzniká lahodný a originální pokrm.

Obsah:

Chceme si dovolit luxus, že zakázky a témata si lze připravit nebo si počkat, až se objeví přímo na místě, v supervizní situaci.
A věříme, že prostor SUGO vtáhne každého účastníka…

Časový rozsah:

Pracujeme ve formátu jednoho dne, resp. v rozsahu 9-16 hodin (s přestávkou na oběd).

Metody:

Kromě tradiční supervizní práce jeden na jednoho využíváme i skupinovou dynamiku, resp. rezonanční a paralelní procesy. V případě potřeby se zastavíme u teoretického rámce či konceptu. A s radostí experimentujeme s tím, co se objeví.

Supervizoři:

V SUGO se nepravidelně střídají všichni členové našeho týmu. Jeden den vede jeden supervizor.

Počet účastníků:

Supervizní skupina má minimálně 6 a maximálně 8 účastníků.

Místo:

Každý supervizor si vybírá a zajišťuje místo sám. Zájemci o něm vědí dopředu. Občas může SUGO proběhnout i online.

Cena:

SUGO 2024 :

Platí se vždy za jedno setkání, a to 2.500 Kč. Platba se zasílá po potvrzení asistentkou na účet Gestalt Plus.

Přihlášky:

Rezervace míst probíhají přihlášením do rozeslaného hlasovacího odkazu, případně na emailu info@gestaltplus.cz. Termíny vypisujeme na cykly 6-12 měsíců. Rezervaci nelze zrušit, ale je možné za sebe poslat kolegu / kolegyni ( z našeho poolu).
Avízo, kdy se spustí rezervace, dostanou všichni absolventi postgraduálního výcviku mailem. Samotný formulář bude umístěn ve vnitřní sekci Gestalt Plus. Přihlásit se lze jen na jeden, na dva, ba i všechny termíny… nebo se taky nepřihlásit vůbec.